Pripovijest o mišu koji nije imao sanjke

DV Ciciban, Bjelovar

DV Mendula, Pirovac

1.a, OŠ Frana Galovića, Zagreb

1.b, OŠ Frana Galovića, Zagreb

DV Zvončić, Ozalj

OŠ Fran Franković, Rijeka

OŠ Donji Kraljevec

DV Malešnica, skupina Stars

OŠ Banija

DV Ivane Brlić Mažuranić, Zagreb, skupina Duga

OŠ Orehovica

OŠ Stjepana Radića, Bibinje

OŠ Novska

OŠ Viktorovac

DV Grigor Vitez, Samobor

OŠ Ljubešćica

Nakon čitanja Pripovijesti o mišu koji nije imao sanjke i razgovora o pravom prijateljstvu, učenici su na satu Likovne kulture izrađivali kornjaču, svoju prijateljicu. Radili su prema uputama iz Kreativne knjižice. Radovi su izloženi u školskoj knjižnici.

DV Malešnica, grupa Pumpkins

OŠ Ivane Brlić Mažuranić, Virovitica

OŠ Jabukovac, Zagreb

DV Belica, skupina Bubamare

OŠ Gornje Vrapče

DV Malešnica, grupa Stonoge

DV Tratinčica, Zagreb

DV Vesela loptica, Prelog

DV Potočić Pisarovina

V. OŠ Bjelovar

OŠ Barilović

DV Vojnić

Djeca iz DV Vojnić željela su da njihova najsretnija kornjača bude u prostoru vrtića na dohvat ruku djeci; tako je ideja o trodimenzionalnom radu bila prihvatljivija od nacrtane kornjače na papiru; izrezane kvadrate iz starih novina, letaka lijepili su na kutiju; na kutiji su napravili otvore za glavu, noge i rep; za noge kornjače su upotrijebili tuljke od papirnatih ručnika na koje su obukli u stare čarape; plastična ambalaža, čepovi su  poslužili za dijelove lica kornjače.

COOR Križevci