Stefan Boonen i Melvin u Našoj maloj knjižnici!

Stefan Boonen i Melvin, poznati belgijski autorski dvojac, stižu u Našu malu knjižnicu!

Poznati i nagrađivani belgijski pisac Stefan Boonen, te nagrađivani i hvaljeni ilustrator Melvin stari su znanci naših vjernih NMK-ovaca, a ove će nas godine ponovo razveseliti svojim dolaskom u Zagreb.

Zabavljat će nas od ponedjeljka, 12.02. do srijede, 14.02., a pritom će posjetiti i naše vrijedne NMK-ovce. Ovom će prilikom posjetiti OŠ Mahično, OŠ Novo Čiče, OŠ Ivana Meštrovića, OŠ Oroslavje i III. OŠ Varaždin.

U druženju s autorima možete nam se pridružiti u ponedjeljak, 12.02., kada ćemo ih u večernjim satima ugostiti u našoj knjižari Pričozemskoj. Stefan i Melvin družit će se s posjetiteljima i potpisivati knjige.