Plavi medo u DV Malešnica

Iz skupine “Stonoge” DV “Malešnica” pristigli su crteži nastali nakon čitanja slikovnice Silvije Šesto “Uhvati mi plavog medu”. Započeli su s izradom knjižnog junaka plavog mede. U planu je da medo svaki vikend ili na jedan dan posjeti obitelj djeteta iz skupine i  da po povratku, roditelji i dijete napišu, nacrtaju svoje dojmove nakon pročitane priče.

Također javljaju kako smo u sobi dnevnog boravka oformili knjižnicu (Die Bibliothek- budući da su odgojna skupina u kojoj se provodi program ranog učenja njemačkog jezika), a čitateljski vlakić smjestili su u prostor ispred boravka kako bi roditelji mogli upisivati slikovnice koje su s djecom pročitali.

Lijepi pozdrav šalju “Stonoge” i odgojiteljice Monika Kostanjevac i Nikolina Marđetko! 🙂