Prijavite se na Okrugli stol!

Dobrodošli na Okrugli stol Naše male knjižnice i Ibis grafike!

Ova je radionica informativno-edukativnog karaktera. Održava se s ciljem upoznavanja šire zajednice s projektom Naša mala knjižnica, poticanja čitanja te povezivanja dosadašnjih i budućih koordinatora u aktivnostima metodičkog i praktičnog čitanja.

Broj sudionika je ograničen. Sudjelovanje je besplatno. Poveznice za sudjelovanje stići će na dan održavanja susreta. Prijaviti se možete do 26.05. u 23.59h.

Prijave su zatvorene!

Zahvaljujemo na interesu! Poveznica za sudjelovanje stići će svim prijavljenim sudionicima najkasnije do 17h.

Moguće je dobiti potvrdu o sudjelovanju na Okruglom stolu za pasivne sudionike (slušatelje). Napominjemo da te potvrde neće biti imenovane. Koordinatori koji izlažu projektne aktivnosti dobit će potvrdu o izlaganju na projektu međunarodnog karaktera.